شرکت مارال پوشش نانو سال 1398 ثبت رسمی گشته و درتاریخ 1398/10/11 مجوز دانش بنیان را برای محصول پوشش سوپرآبگریز پلی یورتانی دریافت کرد.

مأموریت ما، تولید و عرضه پوششهای با کیفیت و قیمت رقابتی و مناسب در مقایسه با سایر شرکتهای داخلی و خارجی است.

شرکت مارال پوشش با ارزش‌ آفرینی و نوآوری در حوزه تولید پوششهای با کیفیت صنعتی و ساختمانی و شیلات با به‌کارگیری دانش بروز دنیا در تولید و عرضه انواع پوشش سوپرآبگریز، با تأکید بر تأمین مشتریان داخلی و خارجی فعالیت دارد.

 

چشم انداز شرکت مارال پوشش

چشم انداز شرکت مارال پوشش تبدیل شدن به بزرگترین تولیدکننده پوشش سوپرآبگریز با بهترین کیفیت، مناسب­ترین قیمت و ویژگیهای منحصر به فرد است. این شرکت در ایران با شناسایی فرصت‌های بازار، بدنبال برطرف کردن نیازهای حال و آینده مشتریان بوده و با استفاده از دانش روز دنیا در زمینه پوششهای سوپرآبگریز، محصولات باکیفیت، ارائه خدمات حرفه‌ای فروش و پس از فروش، نیروی انسانی کارآمد و فرایندهای رقابتی، بدنبال کسب جایگاه مناسب در خارج از کشور می­باشد.

همچنین این شرکت در نظر دارد تا سال 1405 به یک شرکت معتبر در خاورمیانه تبدیل شده و به عنوان شرکتی نوآور در صنعت پوششهای هوشمند شناخته شود.

معرفی تیم مدیریتی شرکت

دکتر امیرحسین سید مهدی
دکتر امیرحسین سید مهدی
دکتر سیدمهدی (مدیر فنی شرکت) دارای دکترای مهندسی شیمی گرایش پلیمر از کانادا است و پوشش سوپر آبگریز نتیجه کارتحقیقاتی ایشان در سالیان متمادی می باشد. دکتر سیدمهدی دارای سابقه طولانی کار و فعالیت در حوزه های متنوع پتروشیمی و رنگ و پوشش در کانادا و ایران بوده و در حال حاضر به عنوان مدیرفنی (CTO) در شرکت مارال پوشش مشغول فعالیت هستند.
دکتر محمد نیکنامی
دکتر محمد نیکنامی
دکتر نیکنامی (مدیر اجرایی شرکت) دارای مدرک دکترای مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی از کانادا هستند و دارای سابقه طولانی و متنوع کار در حوزه های تحقیق و توسعه و بازاریابی در زمینه نانوسیالات، سیستمهای اکسترودر، تولید بیو سوخت و بیوگاز در کانادا و ایران بوده و در حال حاضر به عنوان مدیر اجرایی (CEO) با شرکت همکاری می کنند. ایشان دارای لایسنس مهندسین حرفه ای کانادا نیز می باشند.

مجــوز ها و پتــنت هـا

شرکت مارال پوشش دارای مجوز دانش بنیان نوع یک و همچنین تاییدیه نانومقیاس می­باشد. محصولات این شرکت در کانادا و ایران به ثبت رسمی رسیده است.

تائیدیه پژوهشگاه نیرو

تائیدیه دانشگاه یورک کانادا

تائیدیه نانو مقیاس

تائیدیه شیلات

مـقـــالات

مارال پوشش نانو ارائه دهنده پوشش های سوپر آبگریز

ارتباط با ما